Produkty, kategorie, koszty dostawy

Sklep spożywczy online BocianMarket.pl to miejsce, gdzie swobodnie zrobisz zakupy! Bez stania w kolejce, bez braków towarowych, bez zbędnego marnowania czasu. Wszystko w jednym miejscu i to bez wychodzenia z domu!

Zamawiając w naszym sklepie możesz kupić wszystkie produkty, których w danej chwili potrzebujesz, na przykład do przygotowania obiadu dla całej rodziny. Każdy z produktów jest posortowany i poukładany w zakładkach. Przykładowo pod zakładką „Mrożone” znajdziesz: ryby, owoce morza, pierogi, pyzy, pizze, mrożone warzywa i owoce, mięsa, frytki czy lody. Natomiast pod zakładką „Świeże” odnajdziesz: nabiał (kefiry, mleko, jaja, masło i margarynę), sery i serki (żółte, twarogowe, pleśniowe czy słodkie jogurty i deserki), owoce i warzywa (surówki i lunche gotowe do spożycia), owoce i warzywa na wagę, owoce i warzywa pakowane, zioła, kiełki czy bakalie. W tej zakładce znajdują się również konserwy, wędliny i mięsa o krótkiej dacie ważności.
BocianMarket.pl ma największy wybór towarów. Nie są to jedynie produkty spożywcze, ale również chemia, artykuły przemysłowe, tekstylia, zabawki, artykuły kuchenne, łazienkowe oraz karmy dla zwierząt, wyroby tytoniowe. Ponadto zamówisz u nas produkty z katalogu Covid, oraz inne sezonowe działy. Posiadamy bardzo szeroki dział Bio, Eko.
Dzięki takiej segregacji, szybko odnajdziesz produkty, których zabrakło Ci w Twoim domu. Co lepsze – dokonasz tego szybciej, niż w sklepie stacjonarnym!

BocianMarket.pl wprowadza częste atrakcje w postaci rabatów na działy, darmowe dostawy oraz inne liczne promocje i atrakcje. Co tydzień znajdziesz tu wiele ciekawych propozycji cenowych na przykład w postaci rabatów czy dodatkowych produktów gratis. Nasz market nie odbiega od tych tradycyjnych, których jest wiele na rynku.

Jedną z podstawowych zalet naszego sklepu jest to, że można robić zakupy bez wychodzenia z domu. Jednak nie tylko to przemawia za zakupami w sieci. Równie ważne jest to, że zamawiając u nas towar, dostawa odbędzie się niedługo po złożeniu zamówienia! Nawet w ciągu godziny w miejscu gdzie takie usługi świadczymy.  A jak wyglądają koszty dostawy? Za zakupy powyżej 150,00 PLN dostawa odbywa się na koszt firmy! Jednak jeżeli ktoś dokona zakupów za mniejszą kwotę, za dostawę nie zapłaci więcej niż 9,99 PLN. Minimalny koszyk to tylko 25 zł!!
Zapraszamy na zakupy – z nami będzie szybciej!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Płatności
Sklep internetowy Shoper Premium